Hakkımızda

2009 yılında bir aile şirketi olarak kurulan NTEPE YAPI, geliştirtiği projelerle sektöründe ve bölgesinde güvenle anılan inşaat firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında tüm beklenti ve ihtiyaçları karşılayabilecek niteliklere sahip olan NTEPE YAPI çağdaş, yenilikçi, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışa sahiptir. Gücünü bu anlayıştan alan NTEPE YAPI modern, nitelikli, kalıcı eserleriyle birlikte yükselecektir.

Çevre Politikamız

Hayata geçirdiğimiz projelerle çarpık yapılaşmanın önüne geçerek kentsel yaşama katkı sağlamak. 

Kalite Politikamız

Projelendirme sürecinden anahtar teslimine kadar her aşamada yüksek kalite standartlarından ödün vermeksizin çalışmak.

Misyon

Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya uyumlu projelere imza atarak sadece konut projeleri değil gerçek yaşam merkezleri yaratmak.

Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak ve yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. 

Vizyon

Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyecek kalite anlayışıyla güvenilir konutlar üreterek herkes için kaliteli yaşam alanları üretmek.

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmak.

Foto Galeri